Pandect X-1700" apsaugos sistema yra sukurta automobiliams, kuriuose naudojamas CAN duomenų perdavimo protokolas. Taip pat ji tinkama naudoti su gamykliniais centrinio užrakto nuotolinio valdymo pulteliais. Sistemą galima valdyti naudojant gamyklinį nuotolinio valdymo pultelį, identifikavimo kortelę, arba telefono pagalba, balsu. Identifikavimo kortelė gali būti naudojama signalizacijai išjungti ir taip pat kaip imobilizatorius.
Sistema pasižymi aukščiausio lygio atsparumu bet kokiems elektroninio įsilaužimo metodams. Lyginant šią sistemą su "X-1100", ji turi papildomą automobilio savininko indentifikaciją

Apsaugos sistema saugo automobilio perimetrą (duris, kapotą, bagažinę), degimo jungiklį, stabdžio pedalą. Taip pat sistemoje įmontuoti 3D smūgio/posvyrio/judesio davikliai. Aliarmo atveju sistema siunčia SMS žinutę ir skambina iš anksto nustatytu numeriu. Galima naudotis nemokamomis programėlėmis: Pandora Pro (iOS),PandoraOnline (Android). Galimos valdymo aplinkos kalbos - anglų, rusų.

"Pandect X-1700" naudoja pažangią LBS technologiją, skirtą automobilio lokacijai apskaičiuoti. Sistemą naudojant kartu su NAV-035 GPS/GLONASS imtuvu, automobilio sąvininkas žinos tikslią automobilio vietą. Esant poreikiui, trumpaja žinute gali būti atsiųsta nuoroda į Yandex žemėlapį.

Be visų aprašytų funkcijų, "Pandect X-1700" gali valdyti kai kurių BMW, Ford, Land Rover, Mercedes, Porsche, VW,  Volvo automobilių gamyklinį šildytuvą. Sistema taip pat yra suderinama su Pandora RMD-7 variklio užvedimo moduliu. Tik vienas skambutis ir automobilyje bus maloniai šilta!

Apsaugos sistemos vadovas (RUS)

Apsaugos sistemos vadovas (ENG)

Pandect palaikomų automobilių modeliai (RUS)

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

GSM signalizacija Pandect X-1700

  • Prekės kodas: X-1700
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 260.00€


Galimi pasirinkimai


Žymos: apsaugos sistema, GSM,