Menu
Your Cart

Imobilizatoriai

Modelis: CA-168 Gamintojas: Eaglemaster
Apsaugos modulis CA-168 pagamintas pagal naujausias automobilių apsaugos technologijas.Apsaugos sistemoje CA-168 yra numatytas automatinis valdymas: vairuotojui priartėjus prie savo automobilio per 3-5 metrus, automobilio apsauga automatiškai išsijungia. Išjungus degimą, atidarius ir uždarius au..
37.00€
Be PVM:30.58€
Modelis: TS-IMOTEC Gamintojas: Keetec
Apsaugos modulis IMOTEC, tai išmani signalizacija jūsų automobiliui.Apsaugos sistemoje IMOTEC yra numatytas automatinis valdymas: vairuotojui priartėjus prie savo automobilio per 3-5 metrus, automobilio apsauga automatiškai išsijungia. Išjungus degimą, atidarius ir uždarius automobilio duris - a..
57.00€
Be PVM:47.11€
Modelis: TS-IMO Gamintojas: Keetec
Apsaugos modulis TS-IMO, tai išmani signalizacija jūsų automobiliui.Apsaugos sistemoje TS-IMO yra numatytas automatinis valdymas: vairuotojui priartėjus prie savo automobilio per 3-5 metrus, automobilio apsauga automatiškai išsijungia. Išjungus degimą, atidarius ir uždarius automobilio duris - a..
80.00€
Be PVM:66.12€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Naršydami tercija.lt tinklapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos