Menu
Your Cart

Nuotolinis užvedimas

Beraktis, nuotolinis automobilio užvedimas yra unikali priemonė užvesti automobilį nuotoliniu būdu. Nuotolinis užvedimas padeda paruošti automobilį kelionei dar neįsėdus į jį. Užvedus automobilį nuotoliniu būdu apšildysite jo variklį ir saloną.


Imobilaizerį apeinantis modulis EVO-KEY
Naujiena
Modelis: EVO-KEY Gamintojas: Fortin
EVO-KEY yra universalus imobilaizerį apeinantis modulis kuris tinka visiems automobiliams. Savarankiškai besimokantis modulis suteikia galimybę nepalikti rakto klono automobilyje kuomet yra užvedamas nuotoliniu būdu. PrivalumaiApeina automobilio imobilaizerį (VATS, Passlock, PATS ir PassKey..
199.00€
Be PVM:164.46€
Modelis: RF642W
Dvigubo ryšio nuotolinio valdymo pultelis skirtas EVO-ONE ir EVO-ALL nuotolinio užvedimo moduliams. PrivalumaiRinkinys susideda iš dviejų keturių mygtukų nuotolinio valdymo pultelių ir RF (radijo dažnių) modulio; Nuotolinio valdymo pulteliai veikia dideliu (iki 900 metrų) atstumu; ..
199.00€
Be PVM:164.46€
Modelis: EVO-ALL Gamintojas: Fortin
EVO-ALLyra universalus modulis su distanciniu automobilio variklio užvedimu ir apsaugos funkcija. Remiantis šiuo moduliu galite užvesti automobilio variklį naudojantis tik jūsų gamykliniu pulteliu 3 kartus paspaudus užrakinimo mygtuką. Jokių papildomų pultelio modifikacijų šis modulis nereikalauja i..
349.00€
Be PVM:288.43€
Modelis: EVO-ONE Gamintojas: Fortin
EVO-ONE yra universalus modulis su distanciniu automobilio variklio užvedimu ir apsaugos funkcijomis naudojantis tik jūsų gamyklinį pultelį 3 kartus paspaudus užrakinimo mygtuką. Jokių papildomų pultelio modifikacijų šis modulis nereikalauja ir leidžia naudotis originaliu gamykliniu pulteliu suteikd..
399.00€
Be PVM:329.75€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Naršydami tercija.lt tinklapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos