Menu
Your Cart

Fortin

Imobilaizerį apeinantis modulis EVO-KEY
Naujiena
Modelis: EVO-KEY Gamintojas: Fortin
EVO-KEY yra universalus imobilaizerį apeinantis modulis kuris tinka visiems automobiliams. Savarankiškai besimokantis modulis suteikia galimybę nepalikti rakto klono automobilyje kuomet yra užvedamas nuotoliniu būdu. PrivalumaiApeina automobilio imobilaizerį (VATS, Passlock, PATS ir PassKey..
199.00€
Be PVM:164.46€
Modelis: EVO-ALL Gamintojas: Fortin
EVO-ALLyra universalus modulis su distanciniu automobilio variklio užvedimu ir apsaugos funkcija. Remiantis šiuo moduliu galite užvesti automobilio variklį naudojantis tik jūsų gamykliniu pulteliu 3 kartus paspaudus užrakinimo mygtuką. Jokių papildomų pultelio modifikacijų šis modulis nereikalauja i..
349.00€
Be PVM:288.43€
Modelis: EVO-ONE Gamintojas: Fortin
EVO-ONE yra universalus modulis su distanciniu automobilio variklio užvedimu ir apsaugos funkcijomis naudojantis tik jūsų gamyklinį pultelį 3 kartus paspaudus užrakinimo mygtuką. Jokių papildomų pultelio modifikacijų šis modulis nereikalauja ir leidžia naudotis originaliu gamykliniu pulteliu suteikd..
399.00€
Be PVM:329.75€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Naršydami tercija.lt tinklapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos