Menu
Your Cart

Automobilių apsaugos sistema GSW-CAN

Automobilių apsaugos sistema GSW-CAN
Naujiena
Automobilių apsaugos sistema GSW-CAN
205.00€
Be PVM: 169.42€
 • Sandėlyje: Sandėlyje
 • Modelis: GSW-CAN

Galimi pasirinkimai

CAN apsaugos sistema prijungiama prie automobilio elektroninės sistemos, o GSW modulis leidžia valdyti sistemą per GSM'ą t.y. SMS žinutėmis - gauti informaciją apie automobilio būklę, bei galima valdyti per "Secolink" aplikaciją, ši aplikacija turi paruoštus SMS žinučių šablonus tam tikrom funkcijom atlikti - taip palengvinamas sistemos valdymas.

Šią sistemą sudaro:

 1. Centrinis blokas + reikalingi laidai
 2. Integruotas GSM komunikatorius – leidžia valdyti sistemą, gauti informaciją realiu laiku GSM ryšio pagalba
 3. Sirena – skleidžia garsinį signalą apie pavojų
 4. Vidinio posvyrio jutiklis – įjungią aliarmą, jei automobilis pakeičia padėtį, pvz. yra pajudinamas
 5. Smūginis jutiklis – įjungia aliarmą užfiksavus smūgį

SECOLIK GSM yra adaptyvinė apsaugos sistema, kuri minimaliai integruojasi į automobilio elektroniką todėl, nes jungiasi prie CAN magistralės. Bendravimas su automobilio kompiuteriu vyksta jo individualiu protokolu. Ši apsaugos sistema tinka daugumai automobilių. Kadangi montavimas nėra sudėtingas, sutaupomas kliento laikas ir pinigai. Integracijos per CAN magistralę dėka, kiti automobilio jungiamieji laidai yra nepažeidžiami.

Apie GSM komunikatorių

Tam, kad veiktų sistemos GSM ryšio funkcijos, reikalinga SIM kortelė. Galite naudoti bet kurio ryšio paslaugų teikėju. Suveikus aliarmui automatiškai sulauksite skambučio ir SMS žinutės, kurioje bus pateikta informacija apie suveikimo priežastį.

Naudodami GSM komunikatorių galite atlikti tokius veiksmus:

 1. Įjungti / išjungti signalizaciją nuotoliniu būdu, neišeinant iš namų ar biuro
 2. Blokuoti variklį – atblokuoti pavyks tik nusiuntus komandą iš telefono. Gamykliniu nuotolinio valdymo pulteliu atblokuoti nepavyks.
 3. Turite daug darbų ir neprisimente, ar įjungėte automobilio signalizaciją? GSM komunikatorius turi atliktų veiksmų patvirtinimo funkciją – ją aktyvavus ir įjungus signalizaciją bus siunčiama SMS žinutė su atitinkama informacija – priminimu.
 4. Jei norite, nuotoliniu būdu galite užvesti variklį ar jį išjungti. Reikalingas atskiras modulis.
 5. Galite valdyti autonominį Webasto šildytuvą. Reikalingas atskiras modulis.
 6. Gauti automobilio buvimo vietą. Lokacijai nustatyti gali būti naudojamas GSM ryšys arba GPS. Naudojant GPS gaunama tiksli buvimo vieta. Šiuo atveju reikalinga GPS antena.
 7. Keisti periodinį būklės raportavimą.
 8. Keisti GSM komunikatoriaus nustatymus, pvz. telefono numerius, vartotojo vardus ir kitus.

Valdymo būdai

 • Siunčiant SMS komandą su reikiamu raktažodžiu. Kiekvienai komandai priskirtas atskiras raktažodis. Išsiuntus jį SMS žinute bus gauta dominanti informacija apie sistemos būklę arba atliktas konkretus veiksmas. Šis būdas reikalauja įsidėmėti reikiamus raktažodžius arba juos užsirašyti.
 • Valdymas balsu. Reikia paskambinti telefonu į SIM kortelę, esančią GSM komunikatoriujeir įvesti PIN kodą. Tuomet iš padiktuoto meniu pasirinkti norimą veiksmą. Tai yra patogesnis būdas nei SMS, nes nereikia prisiminti ar užsirašyti raktažodžių – pakanka žinoti tik reikiamą telefono numerį ir PIN kodą.
 • Išmaniojo telefono aplikacija. Tai pats patogiausias būdas. Jums tereikia parsisiųsti specialią aplikaciją – „Secolink”. Dydis – apie 9 MB. Ji veikia tiek iOS, tiek Android platformose, todėl tinka daugumai išmaniųjų telefonų. Programėlė turi paprastą, grafiškai tvarkingai pateiktą aplinką. Tiesiog pasirinkite norimą veiksmą iš sąrašo. Aplikacija pati sugeneruos reikiamą raktažodį ir išsiųs jį SMS žinute.

Nemokamai galėsite naudotis automobilio buvimo vietos ir važiavimo istorijos stebėjimu internete – Orange GPS - orange.gps-trace.com/.

Bendra informacija
TipasGSM-GPS

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras

Captcha

Susijusios paslaugos

Naršydami tercija.lt tinklapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos