Menu
Your Cart

Pandora

Apsaugos - paieškos navigacinis įrenginys "Pandora Eye " Apsaugos - paieškos navigacinis įrenginys "Pandora Eye "
Naujiena
Modelis: Pandora Eye Gamintojas: Pandora
"Pandora Eye" pats mažiausias (52x42x17 mm) ir ilgiausiai veikiantis su vienu baterijų komplektu (mažiau negu 4 mikro A srovės tarp išėjimo į eterį) apsaugos-paieškos navigacinis kompleksas. Tai taip pat įrenginys, kurį galima programuoti su išmaniuoju telefonu, aplikacijos pagalba per bluethooth są..
139.00€
Be PVM:114.88€
Apsaugos - paieškos navigacinis įrenginys "Pandora Finder " Apsaugos - paieškos navigacinis įrenginys "Pandora Finder "
Naujiena
Modelis: Pandora Finder Gamintojas: Pandora
"Pandora Finder" pats mažiausias (52x42x17 mm) ir ilgiausiai veikiantis su vienu baterijų komplektu (mažiau negu 4 mikro A srovės tarp išėjimo į eterį) apsaugos-paieškos navigacinis kompleksas. Tai taip pat įrenginys, kurį galima programuoti su išmaniuoju telefonu, aplikacijos pagalba per bluethooth..
150.00€
Be PVM:123.97€
Apsaugos sistema "Pandora Camper" Apsaugos sistema "Pandora Camper"
Naujiena
Modelis: Pandora Camper Gamintojas: Pandora
Ši apsaugos - paslaugų sistema yra specialiai sukurta apsaugoti jūsų namelį ant ratų. Sistema užtikrina patikimą salono ir gyvenamosios patalpos saugumą, nes yra optimalus specialių belaidžių jutiklių rinkinys: judesio, nutempimo, atidarymo jutikliai. Specialus „buvimo namuose“ režimas apsaugo gyven..
990.00€
Be PVM:818.18€
Automobilių apsaugos sistema Pandora DX-50B Automobilių apsaugos sistema Pandora DX-50B
Naujiena
Modelis: DX-50B Gamintojas: Pandora
Dvipusio ryšio nuotolinio/automatinio variklio užvedimo automobilio apsauga su integruota CAN bus tiesioginiam bei lengvesniam jungimui su moderniais automobiliais.Pagrindinis įtaisas Pandora DX-50B palaiko visus naujausius algoritmus (keyless) gamykliniam imobilaizeriui apeiti. Taigi, Pandora D..
230.00€
Be PVM:190.08€
GSM signalizacija Pandect  X-1900BT GSM signalizacija Pandect  X-1900BT
Naujiena
Modelis: X-1900BT Gamintojas: Pandora
Pandect X-1900BT" apsaugos sistema yra sukurta automobiliams, kuriuose naudojamas CAN duomenų perdavimo protokolas. Taip pat ji tinkama naudoti su gamykliniais centrinio užrakto nuotolinio valdymo pulteliais. Sistemą galima valdyti naudojant gamyklinį nuotolinio valdymo pultelį, identifikavimo korte..
430.00€
Be PVM:355.37€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Naršydami tercija.lt tinklapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos