Menu
Your Cart

Paslaugos - paslaugos

Įmonėje UAB Tercija dirba didelę patirtį turintys montuotojai ir inžinieriai, todėl galime pasiūlyti platų montavimo darbų spektrą.

05 lapkr. 0 3321
UAB "Tercija" montuojame magnetolas, navigacijas, monitorius, garsiakalbius bei kitas multimedijos sistemas automobiliams, sunkvežimiams autobusams ir kitoms transporto priemonėms.Multimedijos siste..
05 lapkr. 0 1480
UAB "Tercija" atliekame įvairius elektronikos darbus visoms transporto priemonėms.Eletronikos montavimas ir diagnostikaKompiuterinė diagnostika, gedimų aptikimas ir šalinimas; Automobilių, sunkvež..
05 lapkr. 0 2221
UAB "Tercija" montuojame apsaugos sistemas automobiliams, motociklams, sunkvežimiams, autobusams, traktoriams, kateriams ir kitoms transporto priemonėms.Apsaugos sistemos ir jų montavimasPultelinė..
05 lapkr. 0 2441
Problema Ne paslaptis, kad daugelis vežėjų vis dažniau susiduria su vagystėmis iš tentinių priekabų/puspriekabių. To pasėkoje, patiriami nuostoliai - sugadintas tentas, pavogtos prekės bei sugaištas ..
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Naršydami tercija.lt tinklapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos